לימודי פסנתר

מחפשים מורה לפסנתר בפתח תקווה והסביבה? הגעתם למקום הנכון. בית הספר MUSIC GUIDE מציע מגוון שיעורי לימוד פסנתר באופן מקצועי ומיוחד שטרם נראה כמוהו בבתי ספר ללימוד מוזיקה! אם אתם לא מכירים אותנו עדיין, אתם מוזמנים לקרוא אודות בית הספר והחזון שמלווה אותו בקישור הבא – החזון שלנו, אם אתם כבר מכירים אותנו ואת הדרך הייחודית שבה אנחנו בוחרים להעביר לימודי פסנתר ושיעורי מוזיקה שונים, לפניכם פירוט כל המידע אודות לימוד פסנתר ב MUSIC GUIDE.

שיעורי פסנתר אחד על אחד

האפשרות הראשונה של לימוד פסנתר היא בשיעורים פרטיים אחד על אחד, כך התלמיד מקבל ליווי צמוד של מורה לפסנתר שיכיר ויבין את היכולות והידע הקודם של התלמיד, ולפי זה יבנה לו מערך לימודי פסנתר אישי שתואם את צרכיו וכישוריו באופן מלא. תכנית הלימודים של שיעורי פסנתר יכולה להתבסס על מגוון סגנונות שונים, או על סגנון ספציפי בו תרצו להתמקצע, לדוגמה ג'אז, מוסיקה קלאסית וכדומה. כמו כן, מעבר לסגנון המוסיקאלי לימוד פסנתר יכול לכלול כמה גישות שונות שיוכלו לשרת את מטרות הלימוד עבור תלמידים. שיעורי פסנתר אחד על אחד הם פתרון מומלץ עבור תלמידים שצריכים הכנה לקראת מבחני קבלה למוסדות לימוד אקדמאיים, תוך כדי התייחסות פרטנית לצורך הספציפי שנדרש לתלמיד.

בחלק מהמקרים לימודי פסנתר יכולים לשים את הדגש על טכניקת נגינה וקריאת תווים, ובחלק לימוד פסנתר יכול להתבסס דווקא על חוויית הנגינה עצמה, כדי ללמוד לנגן שירים בפסנתר, לפתח את יכולות האלתור של התלמיד במעבר בין סולמות ואקורדים. ניתן גם לשים את הדגש על היכרות עם סגנונות קצב שונים לנגינה בפסנתר, דבר שיעזור לגבש את בסיס הידע של התלמיד כשלב הכנה עבור לימודי פסנתר מתקדמים יותר בהמשך הדרך.

לימודי תיאוריה לפסנתר בקבוצה

שיעורי לימוד תיאוריה בקבוצה הם פלטפורמה שמיועדת עבור תלמידים שצריכים חיזוק והעשרה בנושא ספציפי בו הם מתקשים, לרוב יהיה מדובר בלימוד תיאוריה וחומר תיאורטי. לימוד תיאוריה לפסנתר בקבוצה יכול למנף ולהעשיר את הידע המוזיקאלי של התלמידים, דבר שוודאי יגרום להם לקצב התקדמות מהיר יותר במסגרת שיעורי פסנתר פרטיים עם מורה אישי. לימודי תיאוריה הם הידע הבסיסי שעליו ניתן להטמיע את היכולות המעשיות, לכן לימוד קבוצתי של תיאוריה יכול להביא לתוצאות יעילות במיוחד עבור התלמידים.

לימודי תיאוריה לפסנתר בקבוצה ישימו דגש על הקשיים שבהם התלמיד נתקל במהלך המסגרת של שיעור פסנתר פרטי, לדוגמה : תלמיד שנתקל בקושי לתרגל אקורדים לפסנתר או קושי בהבנת מבנה הסולמות, קושי בתרגול של קריאת תווים לפסנתר או כל קושי תיאורטי נוסף, יוכל להשתתף בקבוצת לימוד משותפת שתתמקד בחיזוק היכולות ופתרון הקושי שבו הוא נתקל. כמו כן, ישנה אפשרות נוספת שמאפשרת מעין לימודי פסנתר בקבוצה – השתתפות בנגינה משותפת בכיתות אמן, הרכבים מוסיקאליים ואנסמבלים שבית הספר בונה בשיתוף של תלמידים מוכשרים שנמצאים מתאימים.

בית הספר שם דגש גדול על לימוד חברתי משותף, לכן לרשות התלמידים עומדות אפשרויות רבות של לימוד נגינה על פסנתר גם דרך התנסות במגוון קונספטים וז'אנרים דרך נגינה משותפת בהדרכת צוות בית הספר.

לימודי אורגנית לילדים בגילאים 5 עד 7

שיעורי מקלדת ואורגנית באופן בסיסי קבוצתי תורם רבות להתפתחות הילד ולהתלכדות קבוצתית שמעצימה יותר ויותר את המוסיקליות והביטחון העצמי וכך הילדים מקבלים חוויה טובה שגם מיושמת בקונצרט סיום משותף. לימוד אורגנית בקבוצה נעשה לפי חלוקה לקבוצות גיל, בין גיל 5 עד 7, או בין גיל 8 עד 10.

מערך השיעור

לימוד נגינה על פסנתר מתבצע במסגרת שיעור פרטי לפסנתר בכמה מסלולים : שיעור שאורכו 30 דקות, שיעור של 45 דקות, או שיעור פסנתר שאורכו 60 דקות. לרוב השיעורים מתקיימים בין השעות 15:00 אחה"צ עד 19:00 בערב, אך הנהלת בית הספר שמה דגש על גמישות והתאמת שעות הלימוד לכל תלמיד לפי לוח הזמנים שהכי נוח עבורו.

לימוד פסנתר לילדים

שיעורי מקלדת ואורגנית באופן בסיסי קבוצתי תורם רבות להתפתחות הילד ולהתלכדות קבוצתית שמעצימה יותר ויותר את המוסיקליות והביטחון העצמי וכך הילדים מקבלים חוויה טובה שגם מיושמת בקונצרט סיום משותף. לימוד אורגנית בקבוצה נעשה לפי חלוקה לקבוצות גיל, בין גיל 5 עד 7, או בין גיל 8 עד 10.

לימוד פסנתר לילדים מתאים למסלול שיעור של 30 דקות, דבר שמסייע לילדים לקבל חוויית לימוד מהנה ולא מכבידה, כך החומר הנלמד עובר באופן מתומצת וגורם לילדים להיכנס לעולם של לימוד פסנתר לילדים באופן לא מאיים אך עדיין מאתגר מספיק כדי לפתח את השמיעה המוסיקאלית ואת החושים שנצרכים עבור לימוד נגינה בפסנתר לילדים.

שיעורי פסנתר לילדים הם כלי בעל יכולות אדירות בפיתוח רגשי, יחד עם העצמה אישית ובניית הביטחון העצמי של הילד, דבר שנמצא ככלי יעיל ביותר עבור ילדים שמאובחנים עם הפרעות קשב וריכוז ADHD או לילדים מופנמים שמתקשים בפיתוח קשרים חברתיים.

למידע נוסף, לחצו כאן – לימוד שיעורי פסנתר לילדים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, או חייגו :

לימודי פסנתר למבוגרים

לימוד נגינה על פסנתר למבוגרים מתייחס לאנשים בסביבות גיל 30 ומעלה. שיעור פסנתר למבוגרים מתאים למסלול שיעור שאורכו 45 דקות או שעה, לרוב שיעורים אלו יתקיימו בשעות הבוקר. הדגש במסלול לימוד נגינה על פסנתר למבוגרים הוא על הבנה תיאורטית של קריאת תווים ואקורדים, בנוסף לשיפור יכולות של זיכרון או שמיעה מוזיקאלית, דבר שמסייע בחידוד החשיבה ונמצא מועיל ביותר עבור מבוגרים בגיל הדור השלישי. במהלך השיעור התלמידים מקבלים העשרה בספרות מוסיקלית ומרתקת, בנוסף ללימוד נגינה מעשי.

לימוד נגינה בפסנתר לנוער

שיעורי נגינה בפסנתר לבני נוער ובוגרים מתקיימים במהלך כל שעות היום, מהבוקר עד שעות הערב, והם מתאימים גם לבני נוער שמגיעים ללא רקע וניסיון קודם וגם לנוער שמגיע עם רקע של כמה שנות לימוד במסגרת של קונסרבטוריון או מגמות מוסיקה שונות. בני נוער רבים שעברו מסלול של לימודי פסנתר בתוך מסגרת, לא הצליחו למצוא מכנה משותף עם דרך הלימוד במוסדות הקונבנציונאליים. מוסדות לימוד אלו נוטים ללמד בשיטה מיושנת ומסורתית אשר נתפסת אצל בני נוער כדבר "כבד" ולא עדכני, דבר שמשפיע באופן ישיר על יכולת הלימוד ופיתוח היכולות המוסיקאליות הנלמדות, לכן בית הספר MUSIC GUIDE פיתח פלטפורמת לימודי פסנתר לנוער שמספקת מענה מקצועי עם חווית לימוד עדכנית.

שיעורי נגינה בפסנתר

למה ללמוד אצלנו ?

הדבר הקשה ביותר עבור כל תלמיד שמתחיל לימוד פסנתר מקצועי, זו היכולת להתמיד באופן יומיומי בתרגול מעשי של החומר הנלמד. בית הספר MUSIC GUIDE נבנה מתוך מחשבה מעמיקה על כל הצרכים שנדרשים עבור לימוד פסנתר מקצועי, לכן מתחם בית הספר בנוי באופן כזה שנותן מענה נוח ומעורר השראה ליישום מעשי של תרגול נגינה על פסנתר לכל התלמידים. מתחם הלימוד בבית הספר כולל חדרי לימוד אקוסטיים, שמאובזרים בציוד נגינה חדיש ומערכות שמע מתקדמות, זאת במטרה ליצור אווירה אינטימית שמזכירה הופעה חיה על במה מול קהל, ועדיין לשמור על תחושת הביטחון של התלמיד, בלי לפחד להתבטא בחופשיות, כדי להוציא מעצמו את מקסימום הפוטנציאל שחבוי בו.

  • לקביעת פגישת היכרות, לחצו כאן – צור קשר

 

לימודי נגינה באופן מקצועי

במקביל לתנאים הבסיסיים שבית הספר מציע עבור לימוד פסנתר במגוון נושאים שונים, הנהלת בית הספר שמה דגש על חוויית לימוד חברתית – משמע שאנחנו מעודדים יצירת שיתופי פעולה בין התלמידים וממציאים כל הזמן פלטפורמות חדשות בהן התלמידים יכולים להשתמש כדי ליישם את מה שלמדו במסגרת בית הספר. תלמידי בית הספר יכולים להשתתף בתחרויות פנימיות שאנו יוצרים עבורם, ובמקביל הנהלת בית הספר דואגת לחשוף את התלמידים למגוון פעילויות מוזיקאליות מקומיות שמתרחשות מחוץ לבית הספר.

יתרונות הלימוד ב - MUSIC GUIDE

לקבלת פרטים נוספים, חייגו עכשיו :

03-631-5220

או השאירו פרטים ונחזור עליכם
× שלח הודעה