לימוד גיטרה

גיטרה זה אחד מכלי הנגינה הפופולאריים ביותר בקרב כל סוגי האנשים. הסיבה העיקרית לפופולאריות של גיטרה ככלי נגינה נפוץ, זו היכולת לאחסן את הגיטרה בצורה קלה ונגישה בכל בית פרטי או דירה, בנוסף למגוון שיטות לימוד המאפשרות לימוד נגינה על גיטרה באופן עצמאי כתחביב. לימוד גיטרה לא מחייב הבנה מעמיקה וידע תיאורטי נרחב של קריאת תווים, דבר שהופך אותה לבחירה מועדפת עבור מרבית האנשים שמחפשים כלי נגינה קל ונוח לליווי שירה.

אם החלטתם לקחת את כישרון הנגינה שלכם על גיטרה צעד אחד קדימה, ואתם מחפשים מורה לגיטרה בפתח תקווה, בית הספר MUSIC GUIDE מציע מגוון שיעורי גיטרה בנושאים שונים, עבור תלמידים בקבוצות גיל ורמות ידע שונות. בין מגוון השיעורים תוכלו למצוא לימודי גיטרה עם מורה פרטי אחד על אחד או לימוד גיטרה בקבוצה, ועוד מבחר סדנאות וקורסי העשרה בכל נושאי הלימוד השונים לגיטרה.

שיעורי גיטרה למתחילים

כמעט כל מי שמחפש לימוד גיטרה מקצועי נחשף בעבר לחוויית נגינה על גיטרה בפורמט כזה או אחר, בין אם זה לימוד עצמי ותרגול אקורדים לגיטרה דרך האינטרנט ובין אם זה לימוד סוגי פריטה ומקצבים שונים לגיטרה. מאחר והרקע של כל תלמיד שונה, וכך גם רמת הידע שלו בנגינה על גיטרה, השלב הראשון של שיעורי גיטרה למתחילים זה יישור קו בין כל התלמידים וביסוס הידע הראשוני המהווה את הבסיס להמשך תהליך הלמידה. שיעורי גיטרה למתחילים יכולים להתקיים בלימוד קבוצתי של כמה תלמידים יחד, לפי סינון ראשוני שיעזור לגבש קבוצת תלמידים באותה רמה, או במפגשי לימוד אישיים עם מורה לגיטרה פרטי. בשיעור תלמדו כיצד בנויה הגיטרה ואיך מפיקים צליל מכל מיתר בנפרד, מקבוצת מיתרים מסוימת שיוצרת יחד אקורד, ומכל המיתרים יחד כאשר חלק מהמיתרים משמשים כצלילי רקע וחלק יהווה את האקורד שעליו המלודיה נשענת.

לימוד גיטרה למתחילים

לימוד גיטרה למתחילים יכול להתאים לאנשים שמגיעים ללא כל רקע קודם בנגינה על גיטרה, או לכאלו שיש להם רקע כללי שנצבר תוך כדי לימוד עצמי והתנסות בנגינה. מערך השיעור נקבע באופן ספציפי עבור כל קבוצת תלמידים בנפרד, במטרה להגיש את חומר הלימוד בדרך שתתאים לאופי התלמידים ותביא לתוצאות מהירות והתקדמות התלמיד להמשך מסלול לימודי גיטרה מקצועי יותר. שיעורי גיטרה למתחילים יספקו לכם את כל הידע שצריך כדי להתחיל לנגן בגיטרה – לימוד אקורדים לליווי, סוגי פריטה ואצבוע, סוגי מקצבים לסגנונות שונים, מבנה הסולמות והצלילים, איך לכוון גיטרה באופן קל ומהיר (ע"י שמיעה או בעזרת טיונר), ומידע נוסף שיעניק לכם בסיס מקצועי איך להתחיל לנגן בגיטרה.

לימודי גיטרה לילדים

לימודי מוזיקה לילדים יכולים לשרת הרבה מעבר לידע המקצועי שנרכש במהלך השיעור. חווית הלימוד עבור ילדים יכולה להעצים את הילד ולעזור לו לגלות כוחות נסתרים שחבויים בתוכו, כוחות שעדיין לא באו לידי ביטוי ומימוש באופן חיצוני. כמו כן, לימודי מוזיקה לילדים הוכחו ככלי מקצועי שעוזר בפיתוח כישורים חברתיים ומביא להעצמה אישית של הילד, דבר שיכול לחולל שינוי של ממש בילד ולשפר את ההישגים הלימודיים בבית הספר ובשאר תחומי החיים.

לימודי גיטרה לילדים נעשים באופן שונה לגמרי מכל שיעורי גיטרה אחרים, כאשר לפני תחילת הלימוד ניצור יחד עם ההורים אפיון וניתוח מקיף של כל המטרות שנרצה להשיג דרך לימודי הגיטרה לילד, ולפי זה נבנה תכנית לימודים אישית שתתאים להגשמת היעדים ומיצוי הפוטנציאל המקסימאלי של הילד. שיעורי גיטרה לילדים יכולים להתבצע בקבוצת לימוד של כמה תלמידים, או במפגשי שיעור גיטרה לילדים עם מורה פרטי אחד על אחד. צוות ההנהלה של MUSIC GUIDE יתאים עבורכם מסלול שיעורי גיטרה לילד, לאחר מפגש היכרות בו נבין יחד את המטרות והיעדים שתרצו להשיג בהרשמת הילד ללימודי גיטרה.
למידע נוסף, לחצו כאן – לימוד שיעורי גיטרה לילדים

כתוב את הכותרת כאן

שיטת לימוד גיטרה בקבוצה נועדה לאנשים עסוקים שתמיד חלמו ללמוד לנגן על גיטרה אך לא מצאו את הזמן ואת המקום להוציא את זה לפועל. לימוד קבוצתי של נגינה על גיטרה מעביר את החומר בצורה פשוטה וקלילה שתעניק לכם את היכולת להתחיל לנגן שירים על גיטרה, תוך כדי הבנה פרקטית של יישום סוגי פריטה, אקורדים, וכל מה שנדרש לניגון שיר על גיטרה. בית הספר MUSIC GUIDE גיבש פלטפורמת לימוד שנקראת 6 על 6, בה תקבלו את כל הכלים לנגינת שירים מוכרים ופשוטים בגיטרה. קבוצת הלימוד כוללת 6 מפגשים והיא לא מצריכה כל ידע קודם בנגינה על גיטרה!

מדובר בחוויה איכותית בה כל מפגש של שעה וחצי יביא אתכם להתקדמות בצורה יעילה ומהנה. תלמידים שיימצאו מתאימים יוכלו להצטרף גם לתוכניות לימוד נוספות ואפילו להשתבץ בהרכבים מוסיקאליים ואנסמבלים של בית הספר.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, או חייגו :

תלמידת שיעור גיטרה במופע סוף שנה 2019

למה ללמוד ב MUSIC GUIDE?

אם כבר יצא לכם לחפש מורה לגיטרה בפתח תקווה והסביבה, וודאי נתקלתם בכמות גדולה מאוד של מורים לגיטרה בפתח תקווה, המציעים מגוון שיעורי גיטרה במגוון נושאים. אדם שמחפש מורה לגיטרה, או מקום שמציע לימוד גיטרה מקצועי, יתקשה לסנן את מגוון האפשרויות כדי להגיע למורה הטוב ביותר עבור הצרכים שלו. בית הספר MUSIC GUIDE סינן ובחר מורים לגיטרה מהטובים ביותר בארץ, שמגיעים ללמד במתחם בית הספר בפתח תקווה. מתחם בית הספר כולל חדרי לימוד אקוסטיים שמעניקים אווירה מיוחדת ומעוררת השראה, בנוסף לציוד הגברה חדיש ומקצועי שעומד לרשות התלמידים במהלך השיעור ולצורכי תרגול מעשי לאחר השיעור.

צוות הנהלת בית הספר פועל מתוך תחושת שליחות ליצירת לימודי גיטרה בחוויה מהנה ורמה מקצועית גבוהה, ב MUSIC GUIDE למורים לגיטרה יש הסמכה ואישור להוציא תלמידים מוכשרים לרסיטל גיטרה. בין השיעורים תוכלו למצוא לימודי גיטרה חשמלית למתחילים, שיעורי גיטרה חשמלית לילדים, קבוצות לימוד בנושאים שונים, סדנאות העשרה ועוד מגוון פעילויות שמאפשרות לתלמידים לימוד מעשי ויצירת שיתופי פעולה עם תלמידים נוספים בבית הספר.

  • לקביעת פגישת היכרות, לחצו כאן – צור קשר

יתרונות הלימוד אצלנו

לקבלת פרטים נוספים, חייגו עכשיו :

03-631-5220

או השאירו פרטים ונחזור עליכם
× שלח הודעה