שיעורי גיטרה אחד על אחד

שיעורי גיטרה
אחד על אחד

לדעת לנגן בגיטרה, בכל גיל בשיטה פשוטה ומוכחת

שיעורי גיטרה
אחד על אחד

לדעת לנגן בגיטרה,
בכל גיל
בשיטה פשוטה ומוכחת

קצת עלינו

MUSIC GUIDE הוא מבתי הספר הותיקים למוסיקה בפתח תקווה. אנחנו שמים דגש על מימוש פוטנציאל התלמידים שלנו ועל התייחסות פרטנית לצרכים הייחודיים של כל מי שמגיע ללמוד.

השלב הראשון בתהליך למידה נכון, זו היכולת לעורר בתלמיד את הרצון ללמוד באמצעות יצירה של חוויה מהנה ומסקרנת.

הדרך שלנו היא לתת לתלמיד את הכלים המאפשרים לו גם להתמיד בתהליך לאורך זמן, ובאמת להנות מהדרך וגם לגלות בעצמו אנרגיות שמביאות אותו למצות את היכולות שלו.

אנחנו רואים את ההורים כשותפים מלאים בקביעת היעדים שנרצה להשיג בין אם הדגש הוא על העצמת הביטחון העצמי ובין אם ברכישת ידע ומיומנות מוסיקלית מקצועית מוסיקה זה כלי שבאמצעותו ניתן להשיג המון דברים נשמח ללוות את הילד שלך בתהליך קסום של בנייה ומימוש עצמי בדרך ייחודית שרק מוסיקה יודעת לספק לנפש.

למה גיטרה?

גיטרה זה אחד מכלי הנגינה הפופולאריים ביותר בקרב כל סוגי האנשים. הסיבה העיקרית לפופולאריות של גיטרה ככלי נגינה נפוץ, זו היכולת לאחסן את הגיטרה בצורה קלה ונגישה בכל בית פרטי או דירה, בנוסף למגוון שיטות, דבר שהופך אותה לבחירה מועדפת עבור מרבית האנשים שמחפשים כלי נגינה קל ונוח לליווי שירה.
אם החלטתם לקחת את כישרון הנגינה שלכם על גיטרה צעד אחד קדימה, ואתם מחפשים מציע מגוון שיעורי גיטרה GUIDE MUSIC מורה לגיטרה בפתח פתח תקווה, בית הספר בנושאים שונים, עבור תלמידים בקבוצות גיל ורמות ידע שונות. בין מגוון השיעורים תוכלו למצוא לימודי גיטרה עם מורה פרטי אחד על אחד , לימודי גיטרה למטרת הרכב מוזיקלי ועוד מבחר סדנאות וקורסי העשרה בכל נושאי הלימוד השונים לגיטרה.

שיעורי גיטרה למתחילים

כמעט כל מי שמחפש לימוד גיטרה מקצועי נחשף בעבר לחוויית נגינה על גיטרה ב פורמט כזה או אחר, בין אם זה לימוד עצמי ותרגול אקורדים לגיטרה דרך האינטרנט ובין אם זה
לימוד סוגי פריטה ומקצבים שונים לגיטרה. מאחר והרקע של כל תלמיד שונה, וכך גם רמת הידע שלו בנגינה על גיטרה, השלב הראשון של שיעורי גיטרה למתחילים זה יישור קו בין כל
התלמידים וביסוס הידע הראשוני המהווה את הבסיס להמשך תהליך הלמידה. שיעורי גיטרה למתחילים יכולים להתקיים בלימוד פרטני לפי סינון ראשוני שיעזרו לאפיין את התלמיד המיועד. בשיעור תלמדו כיצד בנויה הגיטרה ואיך מפיקים צליל מכל מיתר בנפרד, מקבוצת
מיתרים מסוימת שיוצרת יחד אקורד, ומכל המיתרים יחד כאשר חלק מהמיתרים משמשים כצלילי רקע וחלק יהווה את האקורד שעליו המלודיה נשענת.

לתיאום פגישת היכרות
*ללא עלות!

לתיאום פגישת היכרות
*ללא עלות!

התקשרו או השאירו פרטים

ונקבע נקבע לכם את השיעור הראשון עוד היום

למה ללמוד אצלנו?

חדרים לימוד משוכללים

מתחם בית הספר עוצב ונבנה בצורה ששמה את הדגש על חוויה מעשית. חדרי הלימוד מאובזרים בכלי נגינה חדישים ואיכותיים, ציוד מחשוב ומערכות שמע בכל חדר ועיצוב שנבחר בקפידה תוך התחשבות באקוסטיקה ברמה של חדר הקלטות.

שיטה ייחודים ומוכחת

אנחנו מאמינים בלימוד פרטני ופרקטי. התלמידים מתנסים בשירים או קטעי מוזיקה שהם אוהבים ומתחברים אליהם. ובמקביל מתרגלים לימוד תווים, אקורדים והרמוניה תוך מתן דגש על היסודות המוזיקליים.

צוות מורים מקצועי

אצלנו משפחה כן בוחרים ומשפחת המורים של MUSIC GUIDE נבחרת בקפידה.
כל מורה לנגינה אצלנו עבר הכשרה באחת האוניברסיטאות או המכללות המוסיקה הנחשבות ביותר בארץ.  ובנוסף מגיע עם ניסיון פרקטי מהשטח, בהופעות חיות מול קהל. כשהמטרה בסוף היא לתת את כל סט הכלים להגשמת החלום המוזיקלי.

תלמידים מספרים

לתיאום פגישת היכרות
*ללא עלות!

לתיאום פגישת היכרות
*ללא עלות!

התקשרו או השאירו פרטים

ונקבע נקבע לכם את השיעור הראשון עוד היום

דילוג לתוכן