גיטרה לילדים

בית הספר MUSIC GUIDE בנוי בצורה שמותאמת ללימודי גיטרה לילדים באופן חברתי ומעצים, לרשות התלמידים עומדים חדרי נגינה אקוסטיים בהם ניתן לנגן ולתרגל את כל החומר שנלמד בשיעורים, ובנוסף ליצור שיתופי פעולה עם תלמידים נוספים שמגיעים ללמוד שיעורי גיטרה לילדים בבית הספר. החוויה שאנו מקפידים להעביר לכל תלמיד שמגיע ללמוד בבית הספר MUSIC GUIDE שמה דגש על חזון שמלווה את הלך הרוח של הלימוד בבית הספר. הלך רוח שמבוסס על רעיון מרכזי – כדי שילד יוכל ללמוד גיטרה בצורה טובה ומעמיקה הוא צריך ליהנות מחוויית הלימוד ולמצוא בבית הספר מקום מפלט שהוא רואה בו לא פחות מבית שני.

הנהלת בית הספר

הנהלת בית הספר מקפידה ליצור פעילויות העשרה עבור התלמידים, כך מעבר לקבלת שיעור גיטרה לילדים תוכלו לקבל גם את האפשרות להשתתף בתחרויות, סדנאות העשרה במגוון נושאים שונים, ועוד פלטפורמות שאנו יוצרים עבור התלמידים כל הזמן, בהתאם לצרכים הייחודיים של התלמידים במקום. לימודי גיטרה לילדים יכולים להתבצע בכמה מסלולי לימוד שונים, בין אם זה בלימוד קבוצתי עבור ילדים שלא יודעים לנגן בגיטרה כלל, ובין אם זה שיעורים פרטיים בגיטרה לילדים שמגיעים עם ניסיון קודם ורקע חלקי בנגינה על גיטרה.

שיעורי גיטרה לילדים

שיעור גיטרה לילדים יכול לכלול מגוון נושאים שונים, כדי שמסלול הלימוד עבור הילד שלכם יהיה מועיל ואפקטיבי הדבר הראשון שנעשה זה אבחון וקביעת יעדים שיתאימו באופן אישי לילד שלכם! יש ילדים שלימוד גיטרה חשמלית יתאים יותר עבורם, יש ילדים שעבורם גיטרה קלאסית או אקוסטית יהיה יותר מתאים, ויש כאלו שהתחלת לימוד שיעורי גיטרה לילדים יהיה מומלץ דווקא על גיטרה בס. לכל אחת מסוגי הגיטרות השונות יש אופי וסגנון שצריך להתאים לאופי של הילד, רק ככה נוכל לקבל תוצאות טובות ונביא את הילד למצב שהוא רוצה ללמוד ורואה בחוויית הלימוד כדבר מהנה שמזמין אותו להיכנס לעולם הגיטרה על כל מרכיביו השונים.

ישנה תבנית בסיסית שרלוונטית עבור כל סוגי הגיטרות השונות – לימוד אקורדים לגיטרה לילדים יכול להיות הבסיס הנדרש עבור ילדים שרוצים לדעת לנגן שירים בגיטרה, אמנם אופן הנגינה של האקורדים שונה בכל אחד מסוגי הגיטרות, אך התפקיד הבסיסי של האקורד בנגינת שיר על גיטרה זהה לחלוטין.
למידע נוסף על שיעורי נגינה לילדים, לחצו כאן – לימודי נגינה לילדים

מסלול לימוד אישי לכל ילד

כאשר הילד לומד שיעורי גיטרה חשמלית, ניקח את הידע של מבנה האקורדים לכיוון שמפרט את היישום המעשי בנגינת סולואים ופירוק האקורדים לתווים שמהם האקורד מורכב. כאשר הילד לומד שיעורי גיטרה בס, ניישם את התרגול המעשי של מבנה האקורדים בתוך השיר לכיוון אחר לגמרי – הבנה של הילד בתפקיד הצליל שעליו מושתת צליל הבס של האקורד וכיצד הוא מתפתח בתוך המלודיה של השיר והאקורדים שמרכיבים את השיר. צוות המורים שמעביר אצלנו שיעורי גיטרה לילדים שם דגש חשוב על יישום מעשי של החומר הנלמד, כך שמעבר ללימוד עצמו והבנה מקצועית של מרכיבי הנגינה השונים בגיטרה, חשוב לנו מאוד שהילדים שמגיעים ללמוד שיעורי גיטרה בבית הספר יקבלו גם מנה גדולה של תרגול מעשי בנגינה על גיטרה, תוך כדי ליווי והדרכה של צוות מורים מקצועי שרואה ומבין מה הם הדברים שנצרכים עבור הילד כדי להתפתח ולהעשיר את הידע והיכולות שלו בנגינה על גיטרה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, או חייגו :

מופע סוף שנה 2019 - גלי אדרי

מערך שיעור גיטרה לילדים

לקבלת פרטים נוספים, חייגו עכשיו :

או השאירו פרטים ונחזור עליכם
דילוג לתוכן