שיעורי תופים

בשונה מכלי נגינה אחרים, לימוד תופים מצריך מקום בו אפשר לנגן בחופשיות מבלי להרעיש לסובבים. לימוד שיעורי תופים לא יכול להתקיים עם מורה תופים פרטי בבית, אלא אם כן אתם גרים במרתף ואין ליתר בני הבית בעיה לשמוע רעשי תיפוף חזקים שיכולים להרעיד את קירות הבית. תהליך הלמידה של מתופף מתחיל מצריך הרבה אימון וחזרה על סוגי מקצבים שונים, דבר שמן הסתם מתופף מתחיל לא יודע לבצע באופן מושלם שיכול אולי להיות נעים באוזן, לכן אם אתם חושבים לקחת שיעורי תופים והתחלתם לחפש מורה לתופים בפתח תקווה והסביבה – כדאי שתמצאו מקום שמציע לימוד תופים מקצועי ומאפשר גם חדרי תיפוף לאימון ותרגול מעשי.

בית הספר MUSIC GUIDE

בית הספר MUSIC GUIDE מציע פתרון מושלם לכל מי שמחפש לימודי תופים בפתח תקווה ואזור המרכז, בשיטת לימוד ייחודית המאפשרת יישום מעשי של שיעורי תיפוף בחדרי תרגול אקוסטיים ועם אפשרות לחוויית לימוד חברתית ומהנה שכוללת יצירת שיתופי פעולה מוזיקאליים עם תלמידים נוספים והשתתפות במגוון פעילויות שבית הספר יוזם ומוציא לפועל עבור התלמידים שמגיעים ללמוד במתחם.

לימודי תופים לילדים

מחקרים רבים הוכיחו שלימודי מוזיקה לילדים יכולים לשמש כלי מקצועי רב עוצמה בבניית הביטחון העצמי של הילד ולעזור בפיתוח כישורים חברתיים. במקרה של לימודי תופים לילדים, היתרונות רבים וגדולים הרבה יותר מלימודי מוזיקה על כלי נגינה אחרים, זאת מאחר ונגינה על תופים לילדים מאפשרת פריקת אגרסיות בדרך מתוקנת ומועילה.

הורים רבים מחפשים מסגרת שמציעה שיעורי תופים לילדים כחלק מטיפול רגשי ואיזון של הפרעות קשב וריכוז ADHD, דבר שהוכח כמועיל מאוד ותרם לשיפור משמעותי בהישגים הלימודיים של הילד בבית הספר ובתחומים נוספים בחיי היום יום. מעבר לכך, לימודי תופים לילדים הראו שיפור משמעותי גם עבור ילדים עם נטייה לאלימות וחוסר שליטה בהתפרצויות זעם, שבמקרים רבים לאחר תחילת שיעורי תופים לילדים נראה שיפור משמעותי בהתנהגות הילד ובחלק מהמקרים שיעורי התופים אף הובילו להיעלמות הבעיה באופן מוחלט.

לימוד מעשי מאתגר

מי שמתבונן מהצד, ללא ידע והבנה מקצועית, יכול לחשוב שלימודי תופים זה דבר קל שאינו מצריך חשיבה מרובה. מרבית האנשים חושבים שלימודי פסנתר או גיטרה זו משימה מורכבת ומאתגרת, אך לימוד תופים זו משימה קלה שלא מצריכה מורכבות ויכולות מיוחדות. כמובן שמדובר בטעות גדולה! לימוד תופים מקצועי מצריך המון יכולות ומחשבה, ישנה מורכבות מאתגרת מאוד בהיכרות המבנה של סוגי המקצבים השונים ויש לא מעט חומר תיאורטי לימודי במסגרת שיעורי תופים לילדים או למבוגרים.

כאשר שיעור תופים מועבר על ידי איש מקצוע מיומן ומקצועי, חווית הלימוד יכולה לשלב בתלמיד נוסחה מנצחת שקשה למצוא בלימוד כלי נגינה אחרים – לימוד תופים משלב באופן מושלם את היכולת הרגשית והיכולת המעשית, בתוך מסגרת מוזיקאלית עם המון חוקים ומגבלות. אם תחשבו על זה לעומק, תגלו שלימודי תופים מרגילים באדם את היכולת הבסיסית שמובילה לניצחון בכל תחום בחיים, היכולת לשלב את העולם הפנימי והעולם החיצוני לפי מסגרת חוקים מקובלת.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, או חייגו :

תלמיד שיעורי תופים מבצע את Uptown funk של Bruno Mars

סוגי מערכת תופים

לאור הצורך במערכת תופים לאימון ותרגול מעשי של לימוד תופים מקצועי, מבלי שתרגילי התיפוף יעשו רעש לכל השכנים בסביבה הקרובה, בשנים האחרונות פותחו מגוון סוגים של מערכות תופים המאפשרות תיפוף שקט לתרגול מעשי. החידוש הנפוץ והמבוקש ביותר בתחום הוא מערכת תופים אלקטרונית, המאפשרת השמעת סאונד איכותי של מצילות וחלקי מערכת תופים רגילה, עם אפשרות של חיבור לאוזניות ותיפוף שקט לגמרי בחלל שבו נעשה התיפוף. בעבר מתופפים נהגו לתרגל תיפוף על משטחים שאינם מפיקים צליל, רק לשם התרגול של המקצבים, דבר שהופך את חווית התיפוף לפחות מהנה עבור מתופף מתחיל ולכן שיטה זו שימשה בעיקר מתופפים מקצועיים.

כתוצאה ממגבלה זו כמות האנשים שפיתחו את כישורי התיפוף שלהם קטנה באופן משמעותי לעומת כלי נגינה אחרים, אך בשנים האחרונות המגמה משתנה באופן חד משמעי ובזכות הפיתוח של מערכת תופים אלקטרונית כמות המתופפים החדשים הולכת ועולה באופן קבוע ומרשים. אם אתם מחפשים מערכת תופים לילדים, השימוש במערכת תופים אלקטרונית תהווה עבורכם פתרון מושלם ויעיל. יחד עם זאת, אין תחליף לתרגול מקצבי תיפוף על מערכת תופים מלאה ואמיתית, לכן כאשר אתם בוחרים להירשם למסגרת של לימוד תופים כדאי לוודא שישנה אפשרות של תרגול מעשי במתחם הלימוד שאליו נרשמתם.

למה ללמוד תופים ב MUSIC GUIDE ?

לקבלת פרטים נוספים, חייגו עכשיו :

03-631-5220

או השאירו פרטים ונחזור עליכם
× שלח הודעה