שיעורי תופים אחד על אחד

שיעורי תופים
אחד על אחד

לדעת לנגן בתופים, בכל גיל בשיטה פשוטה ומוכחת

שיעורי תופים
אחד על אחד

לדעת לנגן בתופים,
בכל גיל
בשיטה פשוטה ומוכחת

קצת עלינו

MUSIC GUIDE הוא מבתי הספר הותיקים למוסיקה בפתח תקווה. אנחנו שמים דגש על מימוש פוטנציאל התלמידים שלנו ועל התייחסות פרטנית לצרכים הייחודיים של כל מי שמגיע ללמוד.

השלב הראשון בתהליך למידה נכון, זו היכולת לעורר בתלמיד את הרצון ללמוד באמצעות יצירה של חוויה מהנה ומסקרנת.

הדרך שלנו היא לתת לתלמיד את הכלים המאפשרים לו גם להתמיד בתהליך לאורך זמן, ובאמת להנות מהדרך וגם לגלות בעצמו אנרגיות שמביאות אותו למצות את היכולות שלו.

אנחנו רואים את ההורים כשותפים מלאים בקביעת היעדים שנרצה להשיג בין אם הדגש הוא על העצמת הביטחון העצמי ובין אם ברכישת ידע ומיומנות מוסיקלית מקצועית מוסיקה זה כלי שבאמצעותו ניתן להשיג המון דברים נשמח ללוות את הילד שלך בתהליך קסום של בנייה ומימוש עצמי בדרך ייחודית שרק מוסיקה יודעת לספק לנפש.

איך זה עובד?

בבית הספר מתקיימים שיעורי נגינה ומגוון סדנאות מוסיקה לילדים מגיל 6 ומעלה.

אנחנו מלמדים פסנתר, גיטרה, תופים, כלי נשיפה, שיעורי פיתוח קול ומנהלים אצלנו במתחם אולפן הקלטות להפקת סינגלים לאמנים, פודקאסטים, קריינות, והקלטות שירים לאירועים (חתונות, בר מצוות וכו׳)

הלימודים בבית הספר מתקיימים בשיעורים פרטיים אחד על אחד, התלמיד מקבל ליווי צמוד של מורה לפסנתר שיכיר ויבין את היכולות והידע הקודם שלו, לאחר מכן אנחנו בונים לו מערך לימודי פסנתר אישי.

תכנית הלימודים של שיעורי פסנתר יכולה להתבסס על מגוון סגנונות מוזיקליים או על סגנון ספציפי בו תרצו להתמקצע, לדוגמה ג'אז, מוסיקה קלאסית וכדומה.

לתיאום פגישת היכרות
*ללא עלות!

לתיאום פגישת היכרות
*ללא עלות!

התקשרו או השאירו פרטים

ונקבע נקבע לכם את השיעור הראשון עוד היום

למה ללמוד אצלנו?

חדרים לימוד משוכללים

מתחם בית הספר עוצב ונבנה בצורה ששמה את הדגש על חוויה מעשית. חדרי הלימוד מאובזרים בכלי נגינה חדישים ואיכותיים, ציוד מחשוב ומערכות שמע בכל חדר ועיצוב שנבחר בקפידה תוך התחשבות באקוסטיקה ברמה של חדר הקלטות.

שיטה ייחודים ומוכחת

אנחנו מאמינים בלימוד פרטני ופרקטי. התלמידים מתנסים בשירים או קטעי מוזיקה שהם אוהבים ומתחברים אליהם. ובמקביל מתרגלים לימוד תווים, אקורדים והרמוניה תוך מתן דגש על היסודות המוזיקליים.

צוות מורים מקצועי

אצלנו משפחה כן בוחרים ומשפחת המורים של MUSIC GUIDE נבחרת בקפידה.
כל מורה לנגינה אצלנו עבר הכשרה באחת האוניברסיטאות או המכללות המוסיקה הנחשבות ביותר בארץ.  ובנוסף מגיע עם ניסיון פרקטי מהשטח, בהופעות חיות מול קהל. כשהמטרה בסוף היא לתת את כל סט הכלים להגשמת החלום המוזיקלי.

תלמידים מספרים

לתיאום פגישת היכרות
*ללא עלות!

לתיאום פגישת היכרות
*ללא עלות!

התקשרו או השאירו פרטים

ונקבע נקבע לכם את השיעור הראשון עוד היום

דילוג לתוכן