אחד מכלי הנגינה המבוקשים ביותר במסגרת לימודי מוזיקה לילדים, הם התופים. לימוד שיעורי תופים לילדים הוא כלי מעצים בעל יכולות אדירות בפיתוח ומתן מענה להמון צרכים רגשיים בקרב ילדים. אנשים רבים לא מבינים לעומק את חשיבות ההשפעה שיש ללימוד שיעורי תופים לילדים על מגוון תחומים שונים אצל ילדים, אך לאחר תחילת התהליך ורישום הילד למסגרת של לימודי תופים לילדים רואים מיד את התוצאות ואת ההשפעה של הלימוד על הילד.

שיעור תופים לילדים נמצא ככלי מעולה לטיפול מעשי בילדים שמאובחנים בהפרעת קשב וריכוז HDHD / ADD ולא רק מהפן של פריקת אנרגיות תוך כדי התיפוף, אלא גם במובן עמוק ומורכב הרבה יותר. נגינה על תופים משלבת באופן מושלם את ביטוי היכולות הקוגניטיביות של הילד, תוך כדי סנכרון בין היכולות המוטוריות והיכולות הרגשיות, במסגרת ביטוי יצירתי ואישי שמבטא את עולמו הפנימי הייחודי של אותו הילד.

כלי לטיפול בצורה מעצימה

מחקרים רבים מראים שילדים "בעייתיים" שהתחילו לקחת שיעורי לימוד תופים לילדים במסגרת מקצועית מתאימה הראו שיפור אדיר הן מבחינת ההתנהגות והן מבחינת היכולות להצליח בלימודים ובתחומים שונים בחיי היום יום. אצל ילדים שאובחנה אצלם נטייה לאלימות נראתה גם כן ירידה דראסטית בשימוש באלימות כפתרון להתמודדות במצבים שונים ודרך הלימוד של נגינה על תופים הילד הצליח לתקן ולבטא את עצמו בצורה נכונה ומעצימה.

לימודי תופים בהתאם ליעדים

לפני שנתחיל את לימודי התופים לילד ניפגש עם ההורים וננסה להבין לעומק את המטרות והיעדים שאותם נרצה להשיג במסגרת הרשמת הילד ללימוד נגינה על תופים. ישנם מקרים שהמטרה תהיה באמת שיפור טכני והתקדמות ברמת התיפוף המקצועית של הילד, וישנם מקרים רבים שבהם דווקא המטרה המשנית היא זו שתהיה החשובה ביותר להורים – שיפור התנהגותי, העצמת היכולת לפתח קשרים חברתיים, עבודה על יכולת הילד למצוא מקום של ריכוז ליישום חומר נלמד, ועוד מגוון פרמטרים שניתן להשיג דרך לימוד תופים לילדים בתוך מסגרת מקצועית מתאימה.
למידע נוסף אודות לימודי נגינה לילדים, לחצו כאן – שיעורי נגינה לילדים

בית הספר MUSIC GUIDE

בית הספר MUSIC GUIDE מציע גם אפשרות ליישום מעשי של החומר הנלמד עבור כל התלמידים שמגיעים ללמוד אצלנו. במתחם בית הספר תמצאו חדרי נגינה אקוסטיים בהם כל מי שנרשם ללימוד שיעורי תופים לילדים יכול ליישם תרגילי תיפוף ואף לחבור אל ילדים נוספים כדי ליצור שיתופי פעולה ונגינה בהרכבים מוסיקאליים ואנסמבלים שונים. מעבר ללימוד עצמו, בית הספר מקפיד גם לייצר פעילויות העשרה שדרכם הילדים יכולים למצוא מקום נוסף לביטוי ויישום של החומר הנלמד – פעילויות העשרה אלו כוללים תחרויות מוזיקאליות, שיעורי העשרה לילדים, ועוד סדנאות שאנו כל הזמן יוצרים עבור התלמידים, בהתאם לצרכים המשתנים של הילדים שמגיעים ללמוד אצלנו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, או חייגו :

מערך שיעור תופים לילדים

לקבלת פרטים נוספים, חייגו עכשיו :

או השאירו פרטים ונחזור עליכם