אודות

את הדרך התחלנו בשנת 2012, כסטודיו ללימודי פסנתר. הביקוש הגדול של התלמידים וההורים למציאת שיעורי נגינה במגוון רחב של כלים ובמגוון סגנונות ונושאים שונים, הביא אותנו להחלטה – לפתוח בית ספר למוסיקה בפתח תקווה, בו תוכלו למצוא את כל השירותים והמורים תחת קורת גג אחת. בית הספר נבנה תוך מחשבה מעמיקה לספק מענה מקצועי המאפשר יישום מעשי וחוויית לימודי מוסיקה מהנה. המתחם בנוי באופן כזה שמאפשר לתלמידים להתפתח וליצור שיתופי פעולה מוסיקאליים אחד עם השני, והנהלת בית הספר יוצרת עבור התלמידים את כל הפלטפורמות שיאפשרו להם ללמוד וליישם את הלימוד ביצירה חווייתית ומעשית בפועל.

מעבר לחדרי הלימוד האקוסטיים, שכוללים ציוד טכני חדיש ומגוון וכלי נגינה לשימוש התלמידים, בכל חדר תמצאו גם מחשבים וחיבור למערכות שמע איכותיות, באמצעותם התלמידים יכולים לבטא את מה שלמדו ולהפוך את הלמידה לחוויה חברתית מעצימה. בית הספר כולל גם אולפן הקלטות מקצועי, בו התלמידים יכולים להתנסות בהקלטה מקצועית והפקה מוזיקאלית בליווי טכנאי סאונד מהטובים בארץ. האולפן כולל גם תא אקוסטי להקלטת שירה, ואת כל הציוד שנדרש לעריכת שירים וסגירת מיקס מקצועי.

החזון של בית הספר..

הסיבה שהקמנו את MUSIC GUIDE זה לא כדי שיהיה עוד בית ספר למוסיקה בפתח תקווה, יש לנו חזון ואנחנו קמים כל בוקר עם תחושת שליחות אדירה להגשמתו. מוזיקה יכולה להעצים ולעורר כוחות נסתרים שחבויים בכל אחד מאתנו, ללא הבדל וללא כל קשר לנקודת הפתיחה שממנה יוצאים לתחילת הדרך! החזון שלנו מבוסס על גישה ייחודית שכל תלמיד הוא עולם בפני עצמו, ולא כל מה שמתאים לתלמיד אחד זה מה שנכון לתלמיד אחר. אנחנו בונים את מערך הלימוד באופן אישי לכל תלמיד בבית הספר.

כאשר מדובר בלימודי מוזיקה לילדים אנחנו קשובים לצרכים שאותם ההורים רוצים להשיג עבור הילד. יש ילדים שהמטרה היא להעצים את הביטחון ולפתוח אותם לקשרים חברתיים באמצעות המוזיקה, ויש ילדים שהדגש עבורם הוא דווקא ההתקדמות המקצועית בידע ובמיומנות המוזיקאלית, לכל תלמיד אנחנו בונים דרך ייחודית שתואמת את צרכיו ולפי זה נעניק לו את הכלים שדרושים להשגת המטרה שלשמה הוא הגיע.

או השאירו פרטים ונחזור עליכם
דילוג לתוכן